Anglický jazyk


Spelling, čili hláskování - umět spelovat (hláskovat) je pro angličtinu velmi důležitá dovednost - promítá se i do čtení, psaní apod. Na tomto konkrétním odkaze vám s tím opravdu pomůžou.

Umime.anglicky - Zábavné procvičování angličtiny online - slovíčka i gramatika, tradiční i netradiční úlohy. Využijte předplatné, které naše škola má, a prozkoumejte všechny možnosti (př. domluvte si s kamarády týmovky).

Klett  - Pro využívání těchto online cvičení se není třeba registrovat na webových stránkách Klett nakladatelství. Všechna online cvičení jsou dostupná zdarma :-)

Help for English  - Výukové materiály, cvičení, testy, rady – s podporou češtiny. Nepochybně jeden z nejlepších webů pro všechny, kdo se učí nebo učí anglicky.

Learning chocolate  - Stánky pro osvojování slovní zásoby interaktivní zábavnou formou. Lze navolit britskou i americkou angličtinu (ale i němčinu, španělštinu, mandarinskou čínštinu nebo japonštinu smiley).

OUP - Project - Oxford University Press stránky pro všechny, kdo se učí podle řady Project (do 5. do 9. třídy), ale volně dostupné a vhodné pro všechny další zájemce.

ESL - Lab - Pokud se potřebujete zlepšit v poslechu, zkuste tento odkaz. Najdete zde jednoduchá i složitější poslechová cvičení s doplňujícími úkoly i přepisem nahrávky.

Toy Theater - Vzdělávací hry pro děti v angličtině - matematika, čtení, hudebka...

Math is fun - Matematika a angličtina současně!

Vševěd - zábavné procvičování pro školáky - 1. i 2. stupeň